Szlabany automatyczne wykonywane na zamówienie

Mikrokontroler w naszych skrzynkach szlabanów pozwala na łatwe podłączenie instalacji szlabanu elektrycznego do systemów automatyki domowej lub innych systemów zarządzania budynkiem z odpowiednim oprogramowaniem. Dodatkowo wyposażamy nasze szlabany automatyczne w magnetyczny wyłącznik zabezpieczający silnik. Wyłącznik ten gwarantuje długowieczność szlabanu automatyczne, zapobiegając poślizgowi silnika.

Nasze bariery wykonane są z blach stalowych, które są składane i spawane. Wszystkie nasze skrzynie barierowe posiadają drzwi wejściowe i zdejmowaną pokrywę. Skrzynki barierowe są śrutowane, metalizowane i wykończone termoutwardzalną powłoką epoksydową. Ramiona szlabanu wykonane są z mocnego aluminium.

Oferujemy system szlaban automatyczne dla każdej sytuacji drogowej. Poniżej znajdziecie Państwo nasze różne szlabany automatyczne. Wszystkie z własnymi cechami, ale zawsze w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Masz jeszcze pytanie dotyczące naszych szlabany automatyczne? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania niezobowiązującej porady.