Systemy dostępowe Pass

Gerard Ter Veen, systemy dostępowe Pass (NL):
„Internacjonalizacja to osiągnięcie, które zawdzięczamy Rubenowi”

Już od 25 lat wykorzystuję systemy produkowane przez Bam Bormet, a samego Rubena znam jeszcze z czasów, gdy był małym chłopcem. Widziałem początki jego zawodowej kariery, najpierw jako studenta pracującego dorywczo, a potem przede wszystkim jako programisty.

Przez kilka ostatnich lat, gdy przejął kierownictwo firmy, jego udziałem stały się znaczące osiągnięcia: jednym z nich jest internacjonalizacja działalności, ale również, co oczywiste, przeprowadzka do nowej, znacznie większej siedziby.

Tak intensywny dla przedsiębiorstwa okres wiąże się niekiedy z ryzykiem, że straci się z pola widzenia swój główny obszar działalności i własnych klientów, ale Ruben szybko i precyzyjnie wychwytuje takie rzeczy, jeżeli tylko zwróci mu się na to uwagę. Jest bardzo otwarty na rozmowę o różnych aspektach działalności i wkłada ogrom pracy w zwiększenie wydajności i optymalizację nie tylko procesów produkcyjnych, ale także samych produktów.

Powodem mojej długoletniej i ścisłej współpracy z Bam Bormet jest jakość oferowanych przez nich produktów. Stworzenie długofalowych relacji biznesowych jest przecież możliwe tylko wtedy, gdy można zagwarantować najwyższą jakość.

W chwili obecnej ta firma stosuje bardzo inteligentną strategię internacjonalizacji, co owocuje nieustannym zdobywaniem niesamowitych zamówień, jak na przykład właśnie systemy dostępowe zainstalowane w porcie lotniczym Amsterdam-Schiphol. To przede wszystkim zasługa Rubena”.